علاقه مندان به زبان انگلیسی یا داوطلبان شرکت در آزمون های بین المللی جهت مهاجرت به کشورهای دیگر با اهداف کاری یا تحصیلی، باید با منابع اصلی زبان انگلیسی در هر زمینه آشنایی داشته باشند تا با تهیه و مطالعه ی آن منابع بتواند به اهداف خود دست یافته و موفق شوند. در این راستا ما در گروه آموزشی زبانسرای اصفهان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده ایم که می توانید منابع مورد نیاز زبان انگلیسی را از آن فروشگاه آنلاین خریداری نمائید. جهت آشنایی بیشتر با فروشگاه اینترنتی زبانسرا و نحوه ی خرید از آن، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

فروش منابع مطالعاتی آمادگی برای آزمون های بین المللی

اگر شما دوست عزیز از داوطلبان مهاجرت به کشورهای خارجی برای پذیرش در دانشگاه های آن کشور هستید یا برای کار به آن کشور سفر می کنید، حتما می دانید که یکسری مدارک نیازدارید تا در آن کشور برای کار یا تحصیل پذرفته شوید. یکی از این مدارک مربوط به زبان انگلیسی است که باید برای دریافت آن در آزمون مربوطه شرکت کنید.  شما با کدامیک از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی آشنایی دارید. برخی از مهم ترین آزمون های بین المللی زبان انگلیسی عبارتند از :

  • IELTS
  • TOEFL
  • GRE
  • PTE
  • EPT
  • MSRT
  • MCHE
  • TOLIMO

فروشگاه اینترنتی زبانسرا

مواردی ذکر شده از مهم ترین مدارک لازم برای مهاجرت به کشورهای خارجی می باشد. در حال حاضر این آزمون های زبان انگلیسی به صورت سراسری در کل دنیا به منظور سنجش سطح دانش و آگاهی داوطلبان و توانایی های آن ها در زبان انگلیسی برگزار می شود؛ که موفقیت در آزمون آن و دریافت مدرک آن مستلزم آمادگی های لازم در زمینه ی هر چهار مهارت زبان انگلیسی، یعنی : لیسنینگ، رایتیتنگ، اسپیکینگ و ریدینگ است.

برای اینکه بتوانید از دانش و مهارت های کافی در این زمینه برخوردار شوید، باید به درستی و به طور منظم مطالعه داشته باشید.

شما می توانید در کلاس های آمادگی برای آزمون های آیلتس، تافل و … شرکت کنید و با تهیه ی منابع مربوط به هر آزمون و مطالعه ی صحیح آن ها ، مهارت های زبان انگلیسی خود را قوت بخشید.

فروشگاه اینترنتی زبانسرا اصفهان

شما می توانید در فروشگاه آنلاین زبانسرا کلیه ی منابع مطالعاتی زبان انگلیسی و منابع اصلی آمادگی برای ازمون های بین المللی را خریداری نمائید.

همانطور که می دانید تنوع کتاب و منابع زبان انگلیسی در بازار بسیار زیاد است و ممکن است شما فرصت کافی برای بررسی هر کدام جهت انتخاب منابع مورد نیاز خود نداشته باشید و این کار برای شما قدری زمانبر باشد.

از آنجا انتخاب درست ترین منبع از میان منابع موجود برای علاقه مندان کار سختی است، ما در فروشگاه اینترنتی زبانسرا به منظور سهولت در امر خرید کتب و منابع آموزشی ربان انگلیسی ، این فروشگاه آنلاین را راه اندازی کرده ایم تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن با بررسی منایع موجود، از میان آن ها انتخاب نموده و منابع مورد نیاز خود را خریداری نمائید.

فروشگاه اینترنتی زبانسرا

چگونه از فروشگاه اینترنتی زبانسرا خرید کنیم؟

ما در گروه آموزشی زبانسرا مفتخریم که توانسته ایم معتبرترین و به روزترین منابع زبان انگلیسی را در فروشگاه اینترنتی خود ارائه دهیم. ما همچنین این منابع را با قیمتی کمتر از قیمت بازار ارائه کرده ایم و شما دوستان علاقه مند و داوطلبان شرکت در آزمون های زبان انگلیسی می توانید این کتب را به قیمت های باورنکردنی خریداری نمائید.

برای خرید از فروشگاه اینترنتی زبانسرا کافیست به وب سایت ما به آدرس isfzabansara.com مراجعه کنید. پس از آن به بخش محصولات رفته و با انتخاب کتاب مورد نظر و افزودن به سبد خرید، پس از پرداخت هزینه ی آن، منابع خریداری شده را درب منزل خود در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمائید.

عزیزان، آنچه زبانسرای اصفهان را از دیگران متمایز ساخته است، به روز بودن منابعی ست که همواره موجود می باشد، سرعت در امر ارسال آیتم های خریداری شده و ارائه ی خدمات صادقانه برای شما عزیزان از امتیازات این فروشگاه اینترنتی می باشد.

دوستان همراه، در صورتی که برای انتخاب وخرید منابع آموزشی با سوال یا مشکلی مواجه شده اید، می توانید با مشاوران ما در زبانسرای اصفهان با شماره های  03136673171 و 09378034382 تماس حاصل فرموده  و از راهنمائی های آن ها بهره مند شوید.

از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم.