در میان داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس، عده ای هستند که بارها در آزمون شرکت می کنند تا بتوانند نمره ی بهتری کسب کنند. دوست عزیز، آیا شما جزآن دست داوطلبان هستید که هنوز نتیجه ی مطلوب را از شرکت از آزمون آیلتس به دست نیاورده اید؟ آیا تا کنون به این فکر کرده اید که نقاط ضعف خود را تقویت کنید؟ اگر فکر می کنید که در زمینه ی مهارت رایتینگ با مشکل مواجه هستید، باید به شما بگوئیم که دیگر نگران این مسئله نباشید. در این مقاله ما یک منبع بسیار عالی برای تقویت رایتینگ به شما معرفی کرده ایم که می تواند برای کسب نمره ی بهتر به شما کمک کند. پس برای آشنایی با کتاب تقویت رایتینگ برای نمرات 6 تا 7.5 آیلتس با زبانسرا همراه شوید.

بیشتر بدانید : همه چیز در مورد کارنامه آزمون آیلتس

کتاب تقویت رایتینگ

به این نکات مهم توجه کنید

داوطلبان عزیز قبل از هر چیز به این نکته توجه کنید که زمانی شما می توانید موفق بشوید که بدانید ضعفتان از کجاست؟

ما برای عزیزانی که در نوشتن رایتینگ مشکل دارند، منبع بسیار خوبی را معرفی کرده ایم که با مطالعه ی آن می توانند مهارت رایتینگ خود را قوت بخشند و نمرات 6 تا 7.5 آیلتس را کسب کنند.

همچنین نوشتن یک رایتینگ موفقیت آمیز آکادمیک فقط منوط به تمرین زیاد نیست ، اگرچه تکرار و تمرین برای موفقیت لازم است، اما در کنار آن باید این نکات را نیز مورد توجه قرار دهید :

  • درک فرایند رایتینگ از همان مرحله ی اول تا مراحل آخر
  • شما باید، سبک ، ویژگی ها و قالب های معمول رایتینگ آکادمیک را بشناسید و بتوانید مطابق با آن نوشته را تولید کنید.
  • شما باید توانائی این را داشته باشید که طیف متنوعی از واژگان ، اصطلاحات و فرم های گرامری را در راستای یک رایتینگ آکادمیک موفق ایجاد کنید.
  • با متن ها و مباحث معمولی آشنا باشید

به علاوه، کسب نمره خوب و رضایتبخش در آزمون آیلتس، نیازمند این است که قادر باشید از انواع استراتژی ها و تکنیک های آزمون، مهارت ها و دانش خود برای نوشتن یک رایتینگ با کیفیت و قابل قبول استفاده کنید.

کار سیستماتیک از طریق این کتاب باید به شما در بهبود همه این زمینه ها کمک کند ، به شما کمک کند الزامات نوشتار آکادمیک خوب را بفهمید و سپس آنها را به طور مؤثر برای دستیابی به نمره بالاتر در کنکور به کار بگیرید.

و اما کتابی که در این زمینه به شما معرفی خواهیم کرد ، تحت عنوان Improve Your Skills: Writing For IELTS 6.0 – 7.5 With Answer Key – Stephanie Dimond-Bayir می باشد. در ادامه شما عزیزان را با محتوای این کتاب آشنا خواهیم کرد.

محتوای کتاب تقویت رایتینگ Writing For IELTS :

این کتاب تقویت رایتینگ شامل موارد زیر می باشد :

بهبود بخشی مهارت ها

کتاب رایتینگ IELTS دارای 10 بخش آموزشی می باشد. موضوعات، همان موضوع مباحث موجود در امتحانات آیلتس می باشد جهت حصول اطمینان آگاهی شما از این مباحث و عناوین.

هر یونیت به سه بخش تقسیم می شود که عبارتند از :

  • Task 1، Task2 و یک تست تمرین.
  • یک کلید پاسخ نیز در انتهای کتاب وجود دارد.

کتاب تقویت رایتینگ

Task1 : شامل  واژگان ، ساختارها و ویژگیهای نوشتاری می باشد که برای پاسخ موفقیت آمیز به تسک اول در آزمون مورد نیاز هستند. و به منظور مشخص شدن محتوای لازم، از جمله ساختارهای مرتبط و دستور زبان برای استفاده در رایتینگ می باشد.

این به شما کمک می کند تا با استایل و فرمت رایتینگ آشنا شوید. در خلال مباحث آموزشی این یونیت نیز تمریناتی برای بهبود دانش زبان انگلیسی شما وجود دارد.

Task2 : تسک دوم نیز روند تسک اول را تکرار می کند. هر یونیت قالب های مختلفی مورد نیاز تسک 2 را پوشش می دهد ، به گونه ای که شما با موارد مشابهی که ممکن است در امتحان با آن مواجه شوید ، آشنایی پیدا کنید.

در هر یونیت، کادرهایی به نام کادرهای تکنیک وجود دارد و به گونه ای طراحی شده اند که نکات و راهکارهای عملی در مورد بهبود عملکرد شما در آزمون  را ارائه داده است.

در انتهای هر یونیت نیز یک تمرین عملی وجود دارد. هر تمرین به شما یک مثالی ارائه می دهد از هر دو تسک، به فرمت آزمون آیلتس.

دوستان عزیز، این منبع، یکی از بهترین منابع تمرین و بهبود رایتینگ برای کشب نمره ی 6 تا 7.5 در آزمون آیلتس می باشد.

کتاب فوق در فروشگاه آنلاین ربانسرا موجود می باشد و می توانید آن را به راحتی تهیه نمائید.