به دلایل مختلفی بسیاری از داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس که قصد دارند برای آزمون آمادگی پیدا کنند، ترجیح می دهند در کلاس های آنلاین شرکت کنند. به طور مثال زمانی که در شرایط موجود در یک کشور به دلیل شیوع یک بیماری امکان شرکت در کلاس های حضوری وجود ندارد، یا اینکه داوطلب شاغل باشد و از وقت کافی برای حضور در کلاس برخوردار نباشد و مواردی از این قبیل شرکت در کلاس های آموزش آنلاین آیلتس می تواند گزینه ای مناسب باشد. بر همین اساس آموزشگاه زبانسرا اصفهان اقدام به برگزاری کلاس های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال نموده است. لطفا در این مقاله با ما همراه شوید تا شما را با اطلاعات بیشتری در مورد این کلاس های آموزشی آنلاین آشنا کنیم.

آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال در آموزشگاه زبانسرا

آموزشگاه زبانسرا اصفهان برای داوطلبان شرکت در آزمون بین المللی آیلتس که شرایط ثبت نام در کلاس های حضوری برای آن ها فراهم نیست، اقدام به برگزاری کلاس های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال نموده است.

آموزش آنلاین آیلتس

پیش نیاز شرکت در دوره آموزش آنلاین آیلتس

زبان آموزان برای شرکت در دوره های آموزش آنلاین آیلتس باید حداقل از دانش و مهارت های زبان انگلیسی در سطح متوسط (Intermediate) برخوردار باشند.

دوره های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال در آموزشگاه زبانسرا اصفهان دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد و به دو صورت خصوصی و عمومی نیز برگزار می شود.

در ادامه برای شما از نحوه ی برگزاری کلاس ها و ویژگی های آموزشی دوره آموزش آنلاین آیلتس زبانسرا مطالب بیشتری را گفته ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

مشخصات آموزشی و متدهای آموزش آنلاین آیلتس در آموزشگاه زبانسرا اصفهان

مشخصات اساتید آموزشگاه زبانسرا

دوره ی آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال در آموزشگاه زبانسرا اصفهان توسط اساتید مجرب و مدرسین بسیار باتجربه آموزش آیلتس برگزار می گردد. این اساتید دارای چندین سال سابقه ی تدریس موفق در زمینه ی آیلتس آکادمیک و جنرال می باشند و حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد در گرایش های مرتبط زبان انگلیسی هستند.

مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی توسط این اساتید محترم و باتجربه با استفاده از متد روز دنیا و جدیدترین متدهای آموزشی و به طور کلی با هدف کسب نمرات بالاتر از 7 برای داوطلبان عزیز برگزار می شود.

ویژگی های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال

در آموزشگاه زبانسرا اصفهان کلاس های آنلاین آیلتس به این صورت برگزار می شود :

  • کلاس ها به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می شود.
  • امکان برگزاری کلاس های آنلاین خصوصی در زمان دلخواه برای زبان آموزان وجود دارد.
  • امکان ضبط کلاس های آموزشی برای مطالعه ی مجدد مطالب تدریس شده وجود دارد.
  • کیفیت برگزاری هر دو دوره چه آموزش و چه آموزش حضوری، یکسان می باشد و هر دو دوره با اساتید یکسان برگزار می شود و نیازی نیست که زبان آموزان عزیز هیچ نگرانی در مورد کیفیت آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال داشته باشند.

آموزش آنلاین آیلتس

در کنار تمام مواردی که در مورد آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال گفته شد، مورد دیگری که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، مدیریت بهتر زمان می باشد و اینکه شما وقت خود را در مسیر رفت و آمد به کلاس حضوری، آن هم وقتی تایم کافی ندارید، به هدر نخواهید داد.

ثبت نام و منابع آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال

برای ثبت نام کلاس های آموزش آنلاین آیلتس آموزشگاه زبانسرا اصفهان از طریق لینک زیر اقدام نمائید و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، برای شرکت در کلاس آموزش آنلاین آیلتس آماده می شوید.

ثبت نام کلاس های آموزش آنلاین آیلتس

داوطلبان گرامی، در صورتی که برای ثبت نام و شرکت در کلاس های آموزش آنلاین آیلتس آکادمیک و جنرال با سوال یا مشکلی مواجه شدید، با شماره تلفن : 09120614437 تماس حاصل فرمائید و از راهنمایی ها و خدمات مشاوران ما برخوردار شوید.

جهت تهیه منابع آموزشی که توسط اساتید دوره معرفی می شود، می توانید به فروشگاه آنلاین زبانسرا اصفهان مراجعه نمائید و منبع مربوطه را خریداری نمائید.

از توجه و همراهی شما عزیزان تا پایان این مقاله بسیار ممنون و سپاگزاریم.