دوستان عزیز اگر تصمیم گرفته اید که در آزمون آیلتس شرکت کنید، قطعا قصد دارید بهترین نمره را کسب نموده و مدرک آیلتس را با نتیجه ی بسیار عالی دریافت کنید، علاوه بر این که لازم است در کلاس های آمادگی برای آزمون آیلتس شرکت کنید، لازم است که با منابع آزمون آیلتس نیز آشنا باشید. پس بیائید در این مقاله به بررسی بهترین منابع آزمون آیلتس در سال 2020 بپردازیم. لطفا با ما در زبانسرای اصفهان همراه شوید.

عده ای زیادی از داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس در انتخاب منابع مناسب رای مطالعه سردرگم هستند و با وجود منابع متعددی که در بازار دیده می شود، مایلند تا از بهترین منابع برای موفقیت در آزمون بهره مند شوند. برای این منظور ما در زبانسرای اصفهان در این مقاله تصمیم گرفته ایم این دسته از عزیزان را با برخی از بهترین منابع آزمون آیلتس که در سال جاری معرفی شده اند آشنا کنیم.

منایع آزمون آیلتس در سال 2020

منایع آزمون آیلتس را در این بخش از مقاله برای شما معرفی کرده ایم. لطفا آن ها را به دقت.

منایع آژمون آیلتس

The Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب راهنمای قطعی آزمون آیلتس از سوی سازمان هدایت و مدیریت آزمون آیلتس می باشد، یعنی سازمان ، ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج. این راهنما که یکی از بهترین منابع آزمون آیلتس می باشد، شامل 4 بخش IELTS (نوشتاری ، خواندنی ، گفتاری ، شنیداری) بوده که به زبان آموزان آیلتس دستورالعمل های گام به گام مفید و نکات مربوط را ارائه می دهد و بر توسعه مهارت ها و استراتژی تست زنی متمرکز است تا شما را به سوی دریافت بهترین نتایج آزمون هدایت کند.

Cambridge IELTS 10 – 11 – 12 – 13

کمبریج آیلتس 13 شامل آخرین نسخه ی تست های تمرینی کمبریج برای سری آزمون های آیلتس است. این منبع که یکی از بهترین منابع آزمون آیلتس است،  شامل چهار آزمون معتبر آیلتس از سازمان ارزیابی انگلیسی کمبریج می باشد که یک تمرین آزمون عالی برای امتحانات داوطلبان به شمار می آید.

کمبریج آیلتس 12 در ماه مه 2017 منتشر شد. این کتاب شامل 4 سری تست کامل معتبر می باشد. به هر داوطلب که تصمیم دارد در آزمون آیلتس شرکت کند توصیه می شود این کتاب را مطالعه کند.

کمبریج آیلتس 11 شامل چهار سری تست کامل برای داوطلبان آموزش آکادمیک یا عمومی ، بخش کاملی از نوارها و پاسخ ها ، مدل ها و نمونه ها برای کلیه تمرین های رایتینگ است. مانند سایر کتاب های IELTS کمبریج ، این کتاب شامل تست های واقعی IELTS و به روزترین نسخه آن است.

کمبریج آیلتس 10 فرصتی عالی را برای داوطلبان فراهم می کند تا خود را با آزمون آیلتس آشنا کرده و از تکنیک های امتحان با استفاده از مواد تست معتبر استفاده کنند. این مجموعه تست آزمایشی آیلتس توسط سازمان مدیریت آزمون آیلتس از کمبریج پرس منتشر شده است تا به داوطلبان بینشی ارزشمند از آزمون آیلتس را ارائه دهند.

English Collocations in Use

داوطلبان برای اینکه بتوانید مانند یک فرد بومی صحبت کنند، باید این کتاب را مطالعه نمایند. این کتاب که یکی از بهترین منابع آزمون آیلتس به شمار می آید، با هدف بهبود شیوه صحبت کردن و رایتینگ انگلیسی شما با 60 درس در عناوین متنوع ، هر یک شامل 2 صفحه برای تمرینات تئوری و تمرین با مجموعه ای بیش از 1500 انجمن ارائه شده است. این کتاب برای زبان آموزان آیلتس در سطح متوسط و بالاتر ایده آل است.

منایع آژمون آیلتس

English Vocabulary in Use

این مجموعه کتاب به عنوان پرفروش ترین کتاب های مرجع و واژگان از سطح مقدماتی تا پیشرفته شناخته شده است و گزینه مناسبی برای داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس است که مایل به ارتقا سطح مهارت های خود در به کارگیری واژگان زبان انگلیسی هستند.

100 درس از این کتاب ، تقریباً 3000 واژه جدید را پوشش می دهد و فرصتی را برای فراگیران فراهم می کند تا واژگان موجود را بیاموزند و دامنه ی لغات زبان انگلیسی خود را گسترش دهند.

از دیگر منابع آزمون آیلتس می توان به منابع زیر اشاره کرد :

  • New Insight Into IELTS
  • Barron’s IELTS Practice Exams
  • Official IELTS Practice Materials Volume 1 & 2
  • Cambridge Vocabulary for IELTS
  • Cambridge Grammar for IELTS
  • IELTS Advantage Series
  • Improve your IELTS skills Series
  • Cambridge IELTS Trainer with Answers
  • English Grammer in Use
  • Target Band 7: IELTS Academic Module

از توجه و همراهی شما عزیزان بسیار ممنون و سپاسگزاریم.