دوستان عزیز در مورد آزمون GRE چه می دانید؟ آیا می دانید برای موفقیت در این آمون باید از آمادگی لازم برخوردار باشید چرا که شما یک فرد انگلیسی زبان نیستید؟ با نکات مفید آمادگی آزمون GRE آشنا هستید؟ با ما در گروه آموزشی زبانسرا اصفهان همراه شوید تا شما را با این نکات مهم آشنا کنیم.

بیشتر بدانید :

آشنایی با منابع آزمون آیلتس در سال 2020

دوره ی آموزشی آیلتس در زبانسرا اصفهان

آزمون GRE چیست؟

آزمون GRE یکی از بزرگترین برنامه های ارزیابی جهانی زبان انگلیسی برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور است و آزمون آن توسط ETS مدیریت می شود. داوطلبان زیادی از بیش از 160 کشور جهان هر ساله از چهار هزار مرکز آزمون که توسط ETS تعیین می شود ، در آزمون GRE شرکت می کنند. این افراد در هزاران برنامه تحصیلات تکمیلی در سراسر جهان ، برای کارشناسی ارشد و دکترا پذیرفته می شوند.

آزمون GRE

حال که تا حدودی با آزمون GRE آشنا شدید و از اهمیت آن مطلع شدید، نکات مفید آمادگی آزمون GRE برای شما عزیزان غیر انگلیسی زبان بیان خواهیم کرد. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

نکات مفید آمادگی آزمون GRE که لازم است بدانید

در این بخش از مقاله به نکاتی اشاره کرده ایم که می تواند جهت موفقیت شما عزیزان در آزمون GRE بسیار مفید و موثر باشد.

لغات را به صورت روزانه بیاموزید

شما برای اینکه بتوانید در آزمون GRE به موفقیت دست یابید باید دامنه لغات خود را افزایش دهید و باید بدانید که یادگیری لغات نیاز به زمان دارد و باید آن وقت کافی در نظر بگیرید و برنامه ریزی کنید.

لغات را ریشه یابی کنید

زمانی که شما قدرت ریشه یابی کلمات را داشته باشید می توانید هر جا که به کلمه ای برخورد کردید با ریشه یابی آن لغت، معنای آن را حدس بزنید.

سعی کنید انگلیسی فکر کنید و در آن غرق شوید

از آنجا که ما انگلیسی زبان نیستیم، ذهن ما الگوی زبان فارسی را دارد. شما باید سعی کنید جمله سازی ها را در ذهن خود به زبان انگلیسی الگوسازی کنید و از این طریق ذهن خود را به چالش بکشید.

سعی کنید به طور روزانه مجلات و مقالات و اخبار انگلیسی را مطالعه کنید و یا به موسیقی انگلیسی گوش دهید و به علاوه با تماشای فیلم، انیمیشن و برنامه های تلویزیونی انگلیسی زبان، ذهن خود را تقویت کنید.

ارسال ایمیل و پیامک های انگلیسی

با ارسال ایمیل و پیامک های انگلیسی برای دوستان خود که آن ها نیز به زبان انگلیسی مسلط هستند، شما نحوه ی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را به خوبی خواهید آموخت و این دهن شما را آماده تر خواهد کرد.

آزمون GRE

منابع معتبر آزمون GRE را مطالعه کنید

منابع آزمون GRE عبارتند از :

  • Most Comprehensive GRE Guide: Kaplan’s GRE Prep Plus 2020
  • Best Full-Length Practice Tests: ETS’ Official GRE Super Power Pack 2/E
  • Best Testing Strategies: GRE Prep By Magoosh
  • Best Vocabulary Review: Barron’s Essential Words for the GRE
  • Best GRE Verbal Guide: Princeton Review’s Cracking the GRE Premium Edition
  • Best Math Review: McGraw-Hill Education’s Conquering GRE Math
  • Best Practice Quizzes: Manhattan Prep’s 5 Lb. Book of GRE Practice Problems
  • Best Analytical Writing Guidance: Manhattan Prep’s Reading Comprehension/Essays

دوستان، کلیه ی این منابع در فروشگاه زبانسرا اصفهان موجود می باشید و شما می توانید آن ها را تهیه کرده و مطالعه نمائید.

در کل شما باید همواره خود را با زبان انگلیسی درگیر کنید تا بتوانید بر آن مسلط شوید. بنابراین نکات مفید آمادگی آزمون GRE را که در این مقاله برای شما ذکر کردیم را به درستی مورد توجه قرار دهید و آن ها را به کارگیرید تا بتوانید هنگام شرکت در آزمون با مهارت و دانش کافی به موفقیت دست یابید.

از اینکه تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. امید است مطالب ذکر شده مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد. لطفا در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل با ما تماس بگیرید.