توجه کرده اید که این روزها تعداد داوطلبان دریافت مدرک آیلتس چقدر بیشتر از قبل شده است؟ دلیل آن این است که امروزه افراد بیشتری برای تحصیل یا کسب و کار به خارج از کشور مهاجرت می کنند. قطعا این دست افراد می دانند که برای دریافت مدرک آیلتس باید در آزمون آن شرکت کنند. اما سوالی که بسیاری از آن ها بارها و بارها از ما پرسیه اند این است که، برای آیلتس باید از کجا شروع کنیم ؟ به همین علت ما در گروه آموزشی زبانسرا اصفهان تصمیم گرفتیم تا در این مقاله راهنمائی های لازم را برای شما عزیزان دکر کنیم تا بدانید که برای آیلتس باید از کجا شروع کنید. لطفا با ما همراه شوید.

بیشتر بدانید : همه چیز در مورد کارنامه آزمون آیلتس

مختصری در مورد مدرک آیلتس (IELTS)

همانطور که می دانید، مدرک آیلتس یکی از معتبرترین مدارک زبان انگلیسی می باشد که برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و نیز برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان لازم است آن را دریافت کنید. در حقیقت مدرک آیلتس نشان دهنده ی سطح دانش و هارت های زبان انگلیسی شما می باشد.

برای آیلتس از کجا شروع کنیم

برای آیلتس از کجا شروع کنیم ؟

در بسیاری از موارد دیده شده است که فرد از کلیه ی شرایط و امکانات برای مهاجرت کاری یا تحصیلی برخوردار است اما از مهارت های کافی زبان انگلیسی برخوردار نیست. یا ممکن است مهارته ای لازم را داشته باشد اما مدرک آیلتس نداشته باشد. بنابراین سوال این دسته افراد این است که برای آیلتس از کجا شروع کنیم؟ در ادامه راهنمائی های لازم را در این خصوص برای شما آورده ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

دوستان عزیز، قبل از هر چیز شما باید بهسوالات زیر پاسخ دهید تا بتوانید تصمیم بگیرید که برای آیلتس باید از کجا شروع کنید!

  • آیا شما از آن دسته افرادی هستید که به مطالعه ی سلف استادی علاقه مند هستید یا نه، برای آموختن نیاز به کمک و پشتیبانی دارید؟
  • شما باید مدرک آیلتس را با چه نمره ای دریافت کنید؟ (این بستگی دارد به هدف شما از مهاجرت)
  • برای دریافت مدرک آیلتس چه مدت زمان وقت دارید؟
  • ایا برای شرکت در کلاس های آمادگی آرمون آیلتس وقت کافی دارید؟
  • تا چه حد حاضرید برای دریافت مدرک آیلتس هزینه کنید؟

با پاسخ به این سوالات شما می توانید برای شروع آمادگی آزمون آیلتس تصمیم گیری کنید.

نکات مهم برای شروع مطالعه جهت شرکت در آزمون آیلتس

بسیاری از متخصصان در امر آموزش آیلتس و اساتید زبان انگلیسی معتقدند که دریافت نمره ی آیلتس 6 و بالاتر ، هم نیاز به زمان کافی دارد و هم نیاز به آموزش حضوری، و مطالعه به صورت خودخوان برای دریافت نمرات خوب در آزمون آیلتس با ریسک همراه است.

بنابراین به آن دسته از داوطبلانی که نیاز دارند مدرک آیلتس را با نمره ی عالی دریافت کنند، پیشنهاد می شود که در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس ثبت نام کنند.

برای آیلتس از کجا شروع کنیم

حتما بخوانید : 

دوره ی آموزشی آنلاین آیلتس در زبانسرا اصفهان

دوره آموزشی آنلاین آیلتس مقدماتی در اصفهان

 

 بسته به موقعیت داوطلب، چنانچه وقت کافی داشته باشد می تواند در کلاس های حضوری ثبت نام نموده و در غیر این صورت اگر برای مثال شاغل هستند، می توانند در کلاس های آنلاین ثبت نام نموده و مطالعه را زیر نظر اساتید مجرب و کارآزموده در این حوزه آغاز نمایند.

دوستان عزیز، قطعا بدانید که برای موفقیت در آزمون آیلتس نیاز به راهنمائی و برنامه ریزی دارید. بنابریان حتما قبل از هر چیز از مشاوران متخصص در زمینه ی آزمون آیلتس راهنمائی های لازم را دریافت نموده و طبق برنامه ای مشخص مطالعه را آغاز کنید.

ما در گروه آموزشی زبانسرا اصفهان با همکاری اساتید ، متخصصان و مشاوران مجرب در حوزه ی برنامه ریزی و آموزش زبان انگلیسی، با برگزاری کلاس های آنلاین در کنار شما عزیزان هستیم. جهت دریافت هر گونه مشاوره با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

خدمت رسانی به شما عزیزان، افتخار ماست. لطفا با ما در تماس باشید. منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

با آرزوی موفقیت و پیروزی برای شما عزیزان