آیا قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا در خارج از کشور را دارید؟ آیا شما از دانش کافی و مهارت لازم در زمینه زبان انگلیسی برخوردارید؟ رزومه ی شما تا چه حد قوی است؟ آیا از تاثیر شرکت در همایش های بین المللی در میزان ارزشمندی رزومه ی خود باخبر هستید؟ قطعا می دانید که برای شرکت در همایش های بین المللی باید از دانش زبان انگلیسی کافی برخوردار باشید. زبان انگلیسی شما در چه سطحی است؟ با ما در گروه آموزشی زبانسرا همراه شوید تا برای شما از اهمیت شرکت در همایش های بین المللی بگوئیم و لزوم یادگیری و تقویت زبان انگلیسی.

چرا در همایش های بین المللی شرکت کنیم؟

چنانچه شما هم اکنون مشغول تحصیل هستید، یا نه، فارغ التحصیل یکی از رشته های آکادمیک می باشید و قصد ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشید، در هر صورت شرکت در همایش های بین المللی می تواند برای شما مزیت های بسیاری داشته باشد.

شرکت در همایش های بین المللی

همانطور  که می دانید برای پذیرش در مقطع دکترا لازم است که در ژورنال ها و نشریات معتبر خارجی مقالاتی را به چاپ برسانید. در این صورت چنانچه شما هیچ تجربه ای در نوشتن مقاله نداشته باشید، با شرکت در کنفرانس های بین المللی، این مهم را خواهید آموخت.

اما علاوه بر این شرکت در همایش های بین المللی دارای مزیت های دیگری نیز می باشد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

مزیت های شرکت در همایش های بین المللی

شرکت در همایش های بین المللی برای شما مزیت هایی را به همراه دارد که می تواند برای آینده و به خصوص مسیر مطالعاتی که قرار است در آن قرار بگیرید تاثیر بسزائی داشته باشد. پس خوب است که این موارد را به دقت مطالعه کنید.

  • با ارائه ی مقاله در همایش های بین المللی، باعث می شود که شما در زمینه ی تخصص خود و مقاله ای که ارائه داد اید با بسیاری از افراد نخبه و فرهیخته و صاحب نظر در آن حوزه آشنا شوید که این بسیار با اهمیت است و می تواند باعث ارتقا سطح دانش وآگاهی شما بشود.

شرکت در همایش های بین المللی

  • در صورتی که قصد پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور را دارید، با شرکت در همایش های بین المللی، فرصتی برای شما به وجود می آید که بتوانید با اساتید برجسته دانشگاه ها و اعضای هیئت علمی آشنا شوید که این می تواند مقدمه برای معرفی خود و دانش خود برای جلب نظر آن ها و دریافت پذیرش برایادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی باشد.
  • زمانی که در همایش های بین المللی شرکت می کنید، فرصت به اشتراک گذاری پروپوزال شما با اساتید و کارشناسان دیگر به وجود می آید و به این ترتیب با توجه به نظر کارشناسان و متخصصان شما می توانید پروپوزال یا تز خود را بهبود بخشید که این به هر چه پخته تر شدن کاری که ارائه می دهید کمک می کند.
  • با شرکت در همایش های بین المللی شما با نکات علمی روز دنیا و جدیدترین مطالب آشنا می شوید و اطلاعات شما به روز رسانی می شود.
  • وقتی در همایش های ین المللی شرکت می کنید، می آموزید که چگونه فالیته ای آکادمیک را به نحو احسنت انجام دهید.
  • حضور منظم شما در محافل علمی و شرکت در همایش های بین المللی باعث می شود که شما در میان کارشناسان، افراد صاحب نظر و متفکر و در کل در جامعه ی علمی شناخته شوید.

این مزیت های و بسیاری مزایای دیگر باعث می شود که یک فرد داوطلب شرکت در همایش های بین المللی باشد و اما دوستان نیاز اولیه شرکت در این همایش ها این است که شما از مهارت های کافی در زمینه ی زبان انگلیسی برخوردار باشید. پس لازم است که قبل از هر چیز برای این کار اقدام نمائید و سطح زبان انگلیسی خود را تقویت نمائید.